dekoracjafioletowy kwiatgałąź brzozy
O mnie

Mam na imię Agnieszka..

Z wykształcenia jestem terapeutą i psychologiem Ajurwedyjskim. Studia ukończyłam w New World Ayurveda School w Maine, USA. Jestem także nauczycielem Medytacji Sercowej, astrologiem i certyfikowanym bioenergoterapeutą. W malowniczym Maine mieszkałam prawie dziesięć lat, otoczona nieskalaną Naturą i wiejskim krajobrazem. Tam też prowadziłam własną praktykę i wykłady, pogłębiałam relację z Ziemią i odnalazłam swoją prawdziwą miłość - ocean Atlantycki.

 

Kocham patrzeć jak ludzie, zwierzęta i rośliny pod moją opieką powracają do życia i stają się znów pełnymi energii i radości istotami. “Uzdrowić” oznacza “uczynić całym”. Czy jest to na poziomie fizycznym, stosując odpowiednią dietę, zioła i zabiegi, czy poprzez głęboką pracę duchową, pomogę Ci odnaleźć brakujące elementy, tak że znów będziesz cieszył(a) się zdrowiem i pełnią życia.

gałązka

Wierzę w świat, gdzie możemy..

  • w pełni cieszyć się naszą fizycznością i doświadczeniem posiadania ciała - żywego świadectwa naszej duszy

 

  • odnowić więź z Naturą i żyć w harmonii z otaczającym nas światem

 

  • odzyskać moc uzdrawiania ciała i ducha i w pełni rozwinąć nasz potencjał

 

  • być wolnymi od cierpienia a naszym dzieciom przekazać mądrość zamiast ran

 

  • żyć autentycznie i w zgodzie ze sobą

 

  • uhonorować nasze najgłębsze potrzeby i pragnienia

 

  • jako kobiety - zaakceptować naszą kobiecość, czuć się wartościowe i szanowane za to kim jesteśmy


Jak możemy to urzeczywistnić? Poprzez doświadczenie tego we własnym życiu. Prawdziwa duchowość to nie tylko wiara. To przede wszystkim życie w zgodzie ze swoimi wartościami.

O mnie - Kocham patrzeć jak ludzie powracają do Natury
liście mięty
O mnie - Moje kwalifikacje

Moje życie było nieustanną bitwą..

Przez wiele lat zmagałam się z traumą porzucenia, atakami paniki, zaburzeniami odżywiania oraz obsesyjno-kompulsyjnymi. Cierpiałam na bezsenność, zaburzenia trawienia i menstruacji, niedoczynność tarczycy oraz chroniczne choroby skóry. Krytycznie niskie poczucie własnej wartości spowodowało, że izolowałam się od ludzi oraz wchodziłam w toksyczne relacje, w których czułam się samotna i niedoceniona. To wszystko bardzo negatywnie wpłynęło na moje zdrowie, jak również ograniczało mój rozwój osobisty, profesjonalny oraz relacje z innymi.

 

Ajurweda pomogła mi uzdrowić ciało i całkowicie odmienić moje życie, nie tylko dzięki starożytnej wiedzy w zakresie terapii naturalnych, energetyki organizmu i duchowości, ale przede wszystkim poprzez zrozumienie, że każda dolegliwość fizyczna ma podłoże w naszej psychice i emocjach. W wyniku uwolnienia głębokiej traumy i zblokowanych emocji, zmiany wewnętrznych przekonań i wadliwych wzorców zachowań, dzięki tajnikom medycyny naturalnej i uzdrawiającej mocy miłości, nasza rzeczywistość fizyczna również ulega zmianie.

 

Dzisiaj doceniam i ufam swojemu ciału. Szanuję i spełniam swoje potrzeby i pragnienia. Podążam za głosem serca i intuicją, patrząc jak moje życie układa się w tajemniczy i zaczarowany sposób. Tworzę bliskie i zdrowe relacje z innymi ludźmi. Na codzień czuję spokój, radość i odprężenie..

kwiat kontakt

Zapraszam do kontaktu

Adres
Gdynia, 81-603
Władysława Kańskiego 5

Numer telefonu
+48 694 455 557

Adres e-mail

sunshowerhealing@gmail.com