dekoracjafioletowy kwiatgałąź brzozy
O mnie

Mam na imię Agnieszka..

Uzdrowicielem zostaje się z miłości. Ja kocham patrzeć jak ludzie, zwierzęta i rośliny pod moją opieką powracają do życia i stają się znów pełnymi energii i radości istotami. “Uzdrowić” oznacza “uczynić całym”. Czy jest to na poziomie fizycznym, stosując odpowiednią dietę, zioła i zabiegi, czy poprzez głęboką pracę emocjonalną i duchową, pomogę Ci odnaleźć brakujące elementy, tak że znów będziesz cieszył(a) się zdrowiem i pełnią życia.

gałązka

Kocham patrzeć jak ludzie powracają do Natury

.. żyjąc z miłością, szacunkiem i w harmonii z otaczającym ich światem. Odnowienie więzi z Ziemią oraz sprawa jej ochrony jest bardzo bliska mojemu sercu, dlatego też podchodzę z wielkim entuzjazmem do wszystkiego co naturalne, biodegradowalne, ekologiczne i odnawialne!!

 

Zwierzęta i rośliny zajmują specjalne miejsce w moim sercu. Od dawna wspierają mnie w moim własnym rozwoju i codziennie przynoszą mi ogromną radość. Od lat towarzyszą mi króliki, ptaki oraz wiele roślin doniczkowych (ich liczba ciągle rośnie :D)

 

Nie wyobrażam sobie życia bez aury lasów, oraz mojej najgłębszej miłości - Oceanu Atlantyckiego.

O mnie - Kocham patrzeć jak ludzie powracają do Natury
liście mięty
O mnie - Moje kwalifikacje

Moje kwalifikacje

Z wykształcenia jestem terapeutą Ajurwedyjskim (Ayurvedic Health Practitioner) oraz Ajurwedyjskim doradcą duchowym (Ayurvedic Spiritual Counselor). Studia ukończyłam w New World Ayurveda School w Gorham, Maine w Stanach Zjednoczonych. Jestem także nauczycielem Medytacji Sercowej (Heart-Based Meditation) i certyfikowanym bioenergoterapeutą Usui Reiki. W malowniczym Maine mieszkałam prawie dziesięć lat, tam też prowadziłam własną praktykę i wykłady aż do powrotu do Polski.

kwiat kontakt

Zapraszam do kontaktu

Adres
Gdynia, 81-603
Władysława Kańskiego 5

Numer telefonu
+48 694 455 557

Adres e-mail

sunshowerhealing@gmail.com