Etheric Alignment

Harmonizacja Energii
Przebieg Zabiegu
Efekty Sesji

Harmonizacja Energii

Usui Reiki jest japońską sztuką bioenergoterapii, która harmonizuje nasze pole energetyczne i pomaga usunąć blokady, przywracając naturalny przepływ energii (Prany) w organizmie. Zastała energia jest uwalniana, a obszary stagnacji pobudzone do działania, przy jednoczesnej relaksacji obszarów nadaktywnych. Nasz system energetyczny funkcjonuje jako pośrednik w przepływie informacji pomiędzy ciałem fizycznym a wyższymi poziomami świadomości (myśli, emocje itd.). W ten sposób bioenergoterapia może mieć korzystny wpływ zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne.

Harmonizacja Energii

Przebieg Zabiegu

Reiki jest zabiegiem, przy którym wykorzystuje się dotyk, jednakże w przeciwieństwie do masażu, nie stosuje się żadnego nacisku, jest to po prostu delikatne kładzenie dłoni. Tak naprawdę, kontakt fizyczny nie jest potrzebny, aby zabieg przyniósł korzyści i może być wykonany także na odległość. Zabieg skupia się na głównych centrach energetycznych (czakrach) oraz obszarach, które wymagają większej uwagi. Jest przeprowadzany w pozycji leżącej, sprzyjającej relaksacji.

Przebieg Zabiegu

Efekty Sesji

Podczas zabiegu, bioenergoterapeuta staje się swego rodzaju kanałem, przez który przepływa energia, naturalnie kierując się do tych miejsc w organizmie, które najbardziej jej potrzebują. Energia ta odżywia i regeneruje system, przynosząc uczucie pobudzenia i świeżości po zakończonej sesji. W połączeniu z terapią ajurwedyjską i innymi zabiegami, Reiki jest wyjątkowo pomocne przy wszelkiego rodzaju bólach (ból jest oznaką zblokowanego przepływu), w uwalnianiu mentalnych i emocjonalnych blokad oraz dla zwiększenia energii i witalności.

 

Tak jak przy wszystkich zabiegach tego rodzaju, największy efekt obserwuje się po serii co najmniej kilku sesji. Jest to głęboko odprężające doświadczenie o wielkim potencjale zdrowotnym.

Efekty Sesji
gałąź brzozy 2
Etheric Alignment (30 min) 90 zł
Etheric Alignment (1h) 180 zł
Etheric Alignment - pakiet czterech zabiegów 600 zł
kwiat kontakt

Zapraszam do kontaktu

Adres
Gdynia, 81-603
Władysława Kańskiego 5

Numer telefonu
+48 694 455 557

Adres e-mail

sunshowerhealing@gmail.com