Etheric Alignment

Harmonizacja Energii
Przebieg Zabiegu
Efekty Sesji

Harmonizacja Energii

Etheric Alignment jest sztuką bioenergoterapii, która harmonizuje pole energetyczne (aurę) i pomaga usunąć blokady, przywracając naturalny przepływ energii (Prany) w organizmie. Zastała energia jest uwalniana, a obszary stagnacji pobudzone do działania, przy jednoczesnej relaksacji obszarów nadaktywnych. Technika ta oczyszcza ciało z toksycznej energii, stopniowo uwalniając zblokowane emocje / traumę.

 

Wyczuwając aurę, mogę określić jaki rodzaj energii jest obecnie najbardziej potrzebny klientowi i skierować strumień świadomości w konkretne obszary pola energetycznego. Np. głęboki strach, zlokalizowany w obrębie splotu słonecznego bardzo dobrze zareaguje na energetyczną wartość odwagi.

Harmonizacja Energii

Przebieg Zabiegu

Etheric Alignment jest zabiegiem, przy którym wykorzystuje się dotyk, jednakże w przeciwieństwie do masażu, nie stosuje się żadnego nacisku, jest to po prostu delikatne kładzenie dłoni. Tak naprawdę, kontakt fizyczny nie jest potrzebny, aby zabieg przyniósł korzyści i może być wykonany także na odległość (pracując z energią, czas i przestrzeń przestają istnieć).

 

Zabieg skupia się na głównych centrach i sieci kanałów energetycznych (czakrach i Nadi) oraz obszarach, które wymagają większej uwagi. Jest przeprowadzany w pozycji leżącej, sprzyjającej relaksacji.

Przebieg Zabiegu

Efekty Sesji

Nasz system energetyczny funkcjonuje jako pośrednik w przepływie informacji pomiędzy ciałem fizycznym a wyższymi poziomami świadomości (myśli, emocje itd.). W ten sposób bioenergoterapia ma korzystny wpływ zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne, znacznie przyspieszając proces leczenia, w połączeniu z terapią Ajurwedyjską i planem uzdrawiania zorientowanym na przyczynę źródłową problemu. Podczas zabiegu, bioenergoterapeuta staje się kanałem przez który przepływa energia, naturalnie kierując się do tych miejsc, które najbardziej jej potrzebują. Energia ta odżywia system, przynosząc uczucie pobudzenia i witalności. Usunięcie nagromadzonej traumy eliminuje lata cierpienia z ciała, ostatecznie pozwalając na przywrócenie naturalnego dla nas błogiego stanu.

Efekty Sesji
gałąź brzozy 2
Etheric Alignment (30 min) 90 zł
Etheric Alignment (1h) 180 zł
Etheric Alignment (4 x 1h) 600 zł
kwiat kontakt

Zapraszam do kontaktu

Adres
Gdynia, 81-603
Władysława Kańskiego 5

Numer telefonu
+48 694 455 557

Adres e-mail

sunshowerhealing@gmail.com