Astrologia Wedyjska

Potencjał
Wpływ Planet
Karma i Rozwój Duchowy
Cele Sesji

Potencjał

Astrologia Wedyjska jest bardzo obszerną dziedzina wiedzy, wywodzącą się, podobnie jak jej siostry - Ajurweda i Joga, z ponadczasowych nauk Wedyjskich. Choć astrologia kojarzy się z wróżeniem i przepowiadaniem przyszłości, jej prawdziwy potencjał leży w poznaniu i zrozumieniu siebie na najgłębszym możliwym poziomie. Dogłębna analiza tabeli urodzeniowej jest oferowana jako seria trzech sesji (każda trwa około 1.5 h).

 

Układy planetarne w tabeli urodzeniowej pokazują aspekty karmiczne i wzorce zachowań, które mają fundamentalny wpływ na to jak operujemy w różnych sferach życia, w jaki sposób wyrażamy siebie, co przychodzi nam łatwo, a co jest dla nas wyzwaniem. Jest to wiedza wyjątkowo cenna, którą można z powodzeniem wykorzystać w praktyce życia codziennego.

Potencjał

Wpływ Planet

Oświecone planety (występujące w tabeli w korzystnym dla siebie położeniu) funkcjonują na wysokim poziomie świadomości, co w praktyce oznacza, że ten aspekt naszego życia, za który dana planeta odpowiada nie przysparza nam wielu trudności i szybko uczymy się z naszych doświadczeń. Przeciwnie, planety osłabione (występujące w tabeli w niekorzystnym dla siebie położeniu) stwarzają największe wyzwania i reprezentują te aspekty naszej osobowości i stylu operowania, które nie są jeszcze w pełni rozwinięte i wymagają większej uwagi i pracy. Należy jednak pamiętać, że to co przysparza nam największych problemów skutecznie przykuwa naszą uwagę, co z kolei sprzyja intensywnemu rozwojowi danego aspektu czy sfery życia.

Wpływ Planet

Karma i Rozwój Duchowy

Planety przynoszą nam owoce karmy - oferują lekcje życiowe, z których płynie wiedza i mądrość, które mamy posiąść w tym życiu. Biorąc aktywny udział w naszym rozwoju duchowym poprzez praktykę medytacji, rozwój intuicji i samopoznanie, stopniowo uwalniamy się od automatycznych wzorców zachowań i zaczynamy kreować własną rzeczywistość w sposób świadomy, spełniając swoje najgłębsze pragnienia. Astrologia jest narzędziem, które w dużej mierze przyspiesza ów rozwój poprzez zwiększanie świadomości, pełne zrozumienie i akceptację siebie.

Karma i Rozwój Duchowy

Cele Sesji

W trakcie sesji skupimy się na głównych aspektach osobowości, Twoich mocnych i słabych stronach oraz specyficznych talentach i darach, innymi słowy - określimy na czym polega Twój geniusz w obecnej inkarnacji. Porozmawiamy o tym, na co należy zwrócić uwagę, nad czym popracować i jak poradzić sobie z problemami z punktu widzenia operujących praw karmicznych, tak aby w pełni rozwinąć swój potencjał.

Cele Sesji
gałąź brzozy 2
Astrologia Wedyjska (3 x 90 min) 630 zł
kwiat kontakt

Zapraszam do kontaktu

Adres
Gdynia, 81-603
Władysława Kańskiego 5

Numer telefonu
+48 694 455 557

Adres e-mail

sunshowerhealing@gmail.com