Ajurweda

W Harmonii z Ciałem
Umysł Ciało i Duch
Przyczyna Źródłowa
Efekty Terapii
Medytacja Sercowa
Uzdrawianie Duchowe

W Harmonii z Ciałem

Troska o ciało jest najbardziej fundamentalną formą miłości do siebie. Kiedy kochamy, troszczymy się i ufamy mądrości swojego ciała, nie tylko pozostajemy zdrowi i pełni życia, ale także, na znacznie głębszym poziomie, czujemy się pełni, zadowoleni, kochani i spokojni.

 

Nasz stosunek do własnego ciała jest bezpośrednim odzwierciedleniem naszego stosunku do samych siebie i ma ogromny wpływ na to jak postrzegamy świat. To jak czujemy się we własnym ciele wpływa na naszą postawę, ekspresję i podejście do życia. Ma też wpływ na naszą produktywność, relacje z innymi, odporność psychiczną, to jak wypełniamy swoją misję życiową i stawiamy czoła wyzwaniom.

 

Poprzez ciało doświadczamy życia, a jakość tego doświadczenia zależy od tego jak komfortowo i bezpiecznie się w nim czujemy. Jest to fundament, na którym wzniesione są pozostałe elementy życia. Jesteśmy na tyle autentyczni i zaangażowani w życie, na ile jesteśmy obecni we własnym ciele.

 

Program Terapii Ajurwedyjskiej został stworzony, aby poprowadzić Cię z powrotem do ciała i doświadczyć go w zupełnie inny sposób. Z pomocą starożytnej wiedzy w dziedzinie medycyny naturalnej i uzdrawiania duchowego, nauczysz się łączyć ze swoim ciałem i intuicją, przywrócisz równowagę, spokój i siły witalne. Integrując ciało, umysł i emocje, żyjąc autentycznie i w zgodzie z Naturą, odnajdziesz swój naturalny rytm, uzdrowisz ciało i ożywisz ducha.

W Harmonii z Ciałem

Umysł Ciało i Duch

W miarę jak zdajemy sobie sprawę z ogromnego potencjału i uzdrawiającej mocy Natury, zaczynamy pojmować, że ciało, umysł i duch są ze sobą ściśle powiązane i wzajemnie na siebie wpływają. Naturalne terapie i zabiegi takie jak joga, aromaterapia czy ziołolecznictwo zyskują na popularności. Przy tak wielu opcjach do wyboru, właściwe metody ewaluacji stają się wyjątkowo ważne. Ajurweda w prawdziwie holistycznym stylu obejmuje wszystkie sfery życia i łączy w sobie wiedzę oraz korzyści wielu różnych terapii, aby stworzyć plan uzdrawiania dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. W ten sposób możemy świadomie i wyjątkowo efektywnie przywrócić wewnętrzną równowagę i witalność poprzez dostosowanie diety, stylu życia i naturalnych zabiegów do naszej konstytucji i rodzaju występujących zaburzeń.

Umysł Ciało i Duch

Przyczyna Źródłowa

Zarówno w przypadku dolegliwości fizycznych, jak i zaburzeń psychiki i układu nerwowego, kluczowym aspektem jest ustalenie oraz rozwiązanie przyczyny źródłowej problemu. W ten sposób trwale eliminujemy występujące dolegliwości zamiast jedynie łagodzić symptomy. Celem terapii jest przywrócenie równowagi i witalności poprzez stworzenie optymalnych warunków dla prawidłowego funkcjonowania organizmu i aktywizację wrodzonych mechanizmów regeneracyjnych. Jednocześnie, praca z ciałem i emocjami pomoże uwolnić traumę osadzoną głęboko w tkankach i komórkach ciała. Uwolnienie zblokowanych emocji oraz rozwijanie zdrowej, pełnej miłości relacji z ciałem przyniesie głęboką transformację we wszystkich obszarach życia.

Przyczyna Źródłowa

Efekty Terapii

Podczas terapii, osiągniesz większą świadomość i kontakt ze swoimi emocjami, a także uzyskasz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci stworzyć harmonijne życie, przyspieszą rozwój duchowy i pomogą utrzymać stan równowagi na codzień, a zdrowie w rozkwicie. Podążając za mądrością serca i intuicją, nauczysz się żyć w zgodzie ze swoją prawdziwą naturą, zaspokajać głębokie potrzeby i efektywnie stawiać czoła wyzwaniom. Poprzez odnowienie więzi z Naturą i ciałem, będziesz instynktownie wiedział/a jak o siebie dbać, odzyskasz moc, zaufanie i wiarę w siebie.


Wszystko to pozwoli Ci na kultywację nowego sposobu bycia i relacji z otoczeniem, które stworzą spokój, radość i wolność w Twoim życiu.

Efekty Terapii

Medytacja Sercowa

Medytacja Sercowa jest integralną częścią terapii Ajurwedyjskiej i najskuteczniejszą metodą w procesie uzdrawiania i rozwoju duchowego. Medytacja ta otwiera serce, łącząc nas z nieskończonym źródłem miłości, która przynosi głęboką transformację, zwiększając naszą świadomość, intuicję, zmieniając nawyki i uwalniając wzorce karmiczne.

 

Medytacja pozwala na transcendencję niższych poziomów energetycznych i doświadczenie Czystej Świadomości, w ten sposób przywracając swobodny przepływ inteligencji i informacji, potrzebny dla zrównoważenia systemu energetycznego. Dzięki temu stajemy się spontanicznie zsynchronizowani z Naturą, kreując harmionię w każdym aspekcie życia.

 

 

Medytacja Sercowa

Uzdrawianie Duchowe

Uzdrawianie duchowe to nieodłączna dziedzina Ajurwedy, której celem jest przywrócenie harmonii poprzez rozwój świadomości, zmianę wewnętrznych przekonań i uwarunkowań, uwolnienie zblokowanych emocji, oraz naukę zaspokajania potrzeb. W procesie tym kluczową rolę odgrywa intuicja. Ajurweda rozumie, że wszystkie odpowiedzi są wewnątrz nas, i odchodząc od konwencjonalnego modelu, w którym terapeuta jest wyłącznym autorytetem, przekazuje moc uzdrawiania w ręce klienta.

 

Nauka medytacji, uwolnienie naturalnego przepływu emocji i rozwój intuicji, jako główne narzędzia rozwoju świadomości, są nieocenione w pracy z konkretnymi problemami, a także jako kompas w życiu codziennym.

Uzdrawianie Duchowe
gałąź brzozy 1

Dodatkowe informacje

Program Terapii
Ewaluacja Stanu Zdrowia
Moje Metody

Terapia Ajurwedyjska jest indywidualnym programem uzdrawiania, złożonym z sześciu lub więcej sesji, które pozwolą nam na dogłębne i kompleksowe podejście do problemu. Każda sesja trwa około półtorej godziny. Całkowita liczba sesji jest uzależniona od złożoności problemu i obranych celów.

 

Podczas pierwszej sesji (Konsultacja Wstępna - Ewaluacja Stanu Zdrowia), przedstawię szczegółowy obraz Twojego stanu zdrowia oraz funkcjonowania głównych energii, organów i tkanek ciała, z uwzględnieniem Twojego umysłu i emocji, które mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. To pozwoli nam uzyskać pełną perspektywę i zrozumienie Twojej sytuacji, a także uświadomić sobie istniejące zależności pomiędzy procesami zachodzącymi w Twoim ciele, duchu i umyśle.

Konsultacja Wstępna (Ewaluacja Stanu Zdrowia) jest także oferowana jako pojedyncza sesja, po której możesz zdecydować czy jesteś gotowy/a zaangażować się w rozwiązanie problemu permanentnie poprzez głęboką pracę z ciałem i emocjami i kontynuować naszą współpracę. Kolejne sesje skupiają się na konkretnym problemie (fizycznym czy też emocjonalnym / duchowym), z którym zdecydujesz się pracować.

 

Indywidualne zalecenia zdrowotne (strategia uzdrawiania), zostaną wysłane na Twój adres e-mail po drugiej sesji, podczas której szczegółowo zbadamy wybrany przez Ciebie problem. Opracowanie zaleceń w formie PDF dla Twojej wygody zajmuje około 1-2 dni.

 

Szkolenie z Medytacji Sercowej (dwie sesje) stanowi integralną część programu.

Czytaj więcej

Podczas pierwszej sesji, zbadam Twój puls / aurę i przedstawię szczegółowy obraz Twojego stanu zdrowia. Diagnoza z pulsu jest obiektywnym sposobem ewaluacji, który wskazuje na przyczynę źródłową problemu, wychodząc poza granice symptomatologii. Znając przyczynę występujących dolegliwości możemy z powodzeniem zastosować terapię naturalną, przywracającą równowagę energetyczną w organizmie i trwale zażegnać problem.

 

Energie występujące w aurze powiązane są z poszczególnymi organami, tkankami i układami ciała, i odzwierciedlają ogólny stan równowagi i sił organizmu. Pokazują także nasze procesy mentalne i emocjonalne, które mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

To, co dzieje się w duchu i umyśle zawsze znajduje odbicie w ciele fizycznym, podczas gdy wiele chorób i zaburzeń somatycznych ma swoje korzenie w naszej psychice. Właśnie z tego względu Ajurweda nie rozdziela fizycznych i duchowych aspektów zdrowia, a rozwój duchowy jest stawiany na pierwszym miejscu, jako że prowadzi on do harmonijnego funkcjonowania na wszystkich poziomach życia.

 

Zaburzenia w systemie energetycznym (aurze) pojawiają się nad długo przed symptomami choroby, co czyni ten rodzaj diagnozy idealną metodą zapobiegawczą. W ten sposób, obserwując wewnętrzne procesy zachodzące w ciele i umyśle możemy zapobiec poważnym chorobom na wczesnym etapie rozwoju.

 

Jako następny krok (druga sesja), opracujemy strategię uzdrawiania, dopasowaną do rodzaju Twoich zaburzeń (Vikriti) i Twojej indywidualnej konstytucji (Prakriti). Weźmiemy pod uwagę Twoje potrzeby fizyczne, jak również stan ducha i umysłu.

Czytaj więcej

Stosuję wyłącznie naturalne metody harmonizowania umysłu, ciała i ducha. Należą do nich między innymi zalecenia dietetyczne i stylu życia, odnowienie kontaktu z Naturą, ziołolecznictwo, praca z ciałem i emocjami, zabiegi naturalne, medytacja, praca z oddechem (Pranayama), bioenergoterapia, zaawansowane techniki rozwoju świadomości oraz astrologia wedyjska.

 

Choć naturalne metody uzdrawiania potrzebują więcej czasu, aby przynieść porządane rezultaty, jest to proces bardziej subtelny i delikatniejszy dla ciała, dzięki czemu nie wywołuje skutków ubocznych oraz przynosi długoterminowe efekty, działając u korzenia danego problemu.

gałąź brzozy 2
Konsultacja Wstępna - Ewaluacja Stanu Zdrowia 350 zł
Terapia Ajurwedyjska - program sześciu sesji 1575 zł
kwiat kontakt

Zapraszam do kontaktu

Adres
Gdynia, 81-603
Władysława Kańskiego 5

Numer telefonu
+48 694 455 557

Adres e-mail

sunshowerhealing@gmail.com